Ilość wejść: 261572

PORCELANA FIRANY I ZASŁONY POŚCIEL I RĘCZNIKI SZTUĆCE KRYSZTAŁY

 

Szycie i czyszczenie puchu i pierza

 

   Puch jest jednym z najbardziej poszukiwanych, naturalnych produktów na świecie. Jego właściwości sprawiają, że kołdra nim wypełniona sprzyja cyrkulacji powietrza, chłodząc w lecie, grzejąc zimą. Naturalny puch pobiera z zewnątrz powietrze, zatrzymując je ogrzewa ciało. W ten sposób zapewnia najlepszą izolację cieplną nie przegrzewając organizmu.

 

   Puch i pierze ręcznie darte to niezastąpiony surowiec na kołdry, poduszki, jaśki. Wysoka sprężystość tych produktów to najbardziej pożądana ich cecha.

 

   Oprócz standardowych rozmiarów 160/200 i 220/200 kołder i poduszek 70/80, 50/60 i 40/40 szyjemy także pod wymiar zlecany nam przez klienta.

 

   Dla Państwa potrzeb, świadczymy usługę profesjonalnego czyszczenia puchu i pierza. W celu zachowania produktu w jak najlepszym stanie, zaleca się czyszczenie poduszek i kołder raz na dwa lata, zapobiega to rozmnażaniu się roztoczy. Czyszczenie jest bezpieczne dla ludzi i środowiska - bez użycia środków chemicznych. W indywidualnych przypadkach termin czyszczenia jest uzgadniany z klientem.

 

                                                     Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.

 


W3C Validator©Prawa autorskie 2021. Hosting, Realizacja i Pozycjonowanie NEW MILLENNIUM Sp. z o.o.