Ilość wejść: 261579

PORCELANA FIRANY I ZASŁONY POŚCIEL I RĘCZNIKI SZTUĆCE KRYSZTAŁY

 

Szycie obrusów

 

   Piękny i funkcjonalny obrus jest nieodłącznym elementem każdej uroczystej kolacji, spotkań przy stole z okazji świąt, uroczystości rodzinnych czy firmowych eventów - podnosi prestiż i estetykę każdego wnętrza.

 

    Nasza oferta obejmuje szycie obrusów, serwet, bieżników w dowolnych rozmiarach wg. potrzeb klienta. Proponujemy obrusy owalne, okrągłe, prostokątne, kwadratowe.

Elegancki, a zarazem praktyczny obrus plamoodporny doskonale sprawdzi się w salonie, jadalni i kuchni.

 

    Dzięki pokryciu plamoodpornemu typu Teflon rozlane płyny nie wnikają w głąb tkaniny, tworzą się na powierzchni obrusu krople, które łatwo można usunąć za pomocą papierowego ręcznika.

 

    Nasze obrusy nie wymagają gotowania, krochmalenia i maglowania - wystarczy tylko po wypraniu go wyprasować. Jednak produkty plamoodporne należy odpowiednio czyścić. Temperatura wody nie powinna przekraczać 40 stopni, nie są wskazane płyny do płukania tkanin oraz używanie wybielaczy, które mogą zniszczyć powłokę ochronną.

 

    Zlecenia realizujemy zgodnie z życzeniem klienta, dbamy o każdy szczegół wykonania, co zapewnia precyzyjne wykończenie zlecanych nam obrusów, serwet, bieżników.

 

 

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.

 

 

 

 

 

 

W3C Validator©Prawa autorskie 2021. Hosting, Realizacja i Pozycjonowanie NEW MILLENNIUM Sp. z o.o.