Ilość wejść: 261563

PORCELANA FIRANY I ZASŁONY POŚCIEL I RĘCZNIKI SZTUĆCE KRYSZTAŁY

O Firmie

Ach...jakiż wspaniały i ciekawy musi być świat...świat porcelanowych serwisów, kryształowych kieliszków, sztućcy, prezentów które mają duszę, opowieści płynących z serca...

Jakże cudownie musi smakować kawa pita z porcelanowej filiżanki...

Jakże pięknie muszą wyglądać okna przyodziane w firany, zasłony i lambrekiny szyte na miarę, niczym garnitury...

Jakże wspaniale musi czuć się ktoś, kto zakupów w tym magicznym miejscu dokona...

 

Czym zajmujemy się w Naszym sklepie ?...

 

„Porcelanowy Słowik” to miejsce stworzone dla miłośników pięknych dekoracji okiennych i dodatków, gdzie znajdą inspiracje do swoich domów.

Zapewniamy doskonałej jakości pościele, narzuty na łóżka, kołdry, poduszki, ręczniki i inne tekstylia, które odmienią każde wnętrze. Nasze produkty mają niepowtarzalny charakter, cechują się oryginalnością i starannością wykonania.

To miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Porcelana z Ćmielowa, Chodzieży, Bogucic i Lubiany to pełna uroku produkowana w Polsce zastawa stołowa. Serwisy obiadowe, garnitury do kawy, pięknie nakryty stół zachęca do celebrowania posiłków, a szyte pod wymiar obrusy, serwety i bieżniki podkreślają uroczysty charakter aranżacji.

 

Jeżeli szukacie pomysłu na prezenty zapraszamy do wizyty w naszym sklepie. Mamy nadzieję, że robienie zakupów u nas przyniesie Państwu wiele radości.

W3C Validator©Prawa autorskie 2021. Hosting, Realizacja i Pozycjonowanie NEW MILLENNIUM Sp. z o.o.